بهترین ترازو برای باغ میوه

بهترین ترازو برای باغ میوه

ممکن است بدانید که ترازوها در بازار محلی شما برای کمک به تخمین قیمت میوه و سبزی شما، قبل از خرید استفاده می‌شوند، اما آیا می‌دانستید که در فرآیند میوه‌چینی نیز از ترازو استفاده می‌شود؟ در این مقاله دلایل اهمیت وزن کردن میوه در طول فرآیند چیدن و این‌که کدام ترازو برای انجام کار مناسب است را مورد بحث قرار خواهد داد.

ترازو فلزی فروشگاهی اعتماد مدل 2000F1L
ترازو فلزی فروشگاهی اعتماد مدل 2000F1L

چرا هنگام چیدن میوه‌ها را وزن کنیم؟

 

با توجه به این‌که شما در تاکستان یا مزرعه خود، چه هدف و برنامه‌ای برای میوه‌های خود دارید، ترازوها در شرایط مختلفی می‌توانند مفید باشند و به شما کمک کنند.

اگر شما محصولات خود را به فروشگاه‌های مواد غذایی می‌فروشید، داشتن یک ترازو (یا چند ترازو) در حین چیدن به شما این امکان را می‌دهد تا جعبه‌های میوه را بر اساس وزن سازماندهی کنید. اگر وزن هر جعبه میوه تقریباً یکسان باشد، راحت‌تر می‌توانید بدون محاسبات گسترده، قیمت صحیح را از فروشگاه مواد غذایی دریافت کنید. اگر حمل و نقل مورد توجه است، دانستن وزن میوه به شما امکان می‌دهد هزینه حمل و نقل خود را نیز تخمین بزنید.

بسیاری از باغ‌های بزرگ با انواع میوه‌ها به عموم مردم این امکان را می‌دهند که با فرا رسیدن فصل، برخی از آن‌ها را بچینند. سیب و کدو تنبل را در پاییز می‌چینند، در حالی که توت فرنگی در تابستان رسیده است. در این حالت، به مشتریان سبدهایی داده می‌شود تا به میزان دلخواه میوه پر کنند. هنگامی که کار آن‌ها تمام می‌شوند، یکی از کارکنان سبدها را وزن می‌کند تا تعیین کند هزینه هر مشتری چقدر می‌شود.

اگر نمی‌خواهید مردم را از طریق درختان میوه خود جذب کنید، اما همچنان می‌خواهید درآمد اضافی داشته باشید، شرکت در بازار و میدان‌های تره بار می‌تواند ایده خوبی باشد. در این صورت می‌توانید از ترازو برای فروش میوه به صورت تکی یا در جعبه‌های کوچک و از پیش بسته‌بندی شده استفاده کنید.

اگر صاحب یک تاکستان هستید، انگورهای شما در درجه اول برای کشمش و محصولاتی از این دست در نظر گرفته می شود، در حالی که زیتون های شما (اگر انتخاب کرده‌اید تاکستانی بکارید) ممکن است به روغن زیتون تبدیل شود. دانستن وزن انگور و زیتون از همان ابتدا به تضمین ثبات در کیفیت محصول نهایی و خوشمزه کمک می‌کند.

کدام ترازو برای باغ میوه مناسب است؟

ترازوهای فشرده قابل حمل

ترازو مناسب باغ میوه

ظرفیت: 200 گرم تا 5 کیلوگرم

قابلیت خواندن: 0.1 گرم تا 2 گرم
ترازوی فشرده قابل حمل، مقرون به صرفه و کاربردی است و برای کاربردهای توزین اولیه در این زمینه عالی است. این ترازو که برای مقاوم بودن طراحی شده است، از پلاستیک محکم ساخته شده و دارای نشانگر اضافه‌بار برای محافظت بیشتر است. جمع و جور و قابل انباشته شدن، حداقل فضای ذخیره سازی و هنگام کار را اشغال می‌کند. علاوه بر این، باتری قابل شارژ آن امکان استفاده در محیط‌های مختلف را فراهم می‌کند. تلماسه به اندازه کافی مقرون به صرفه است که می‌توانید آن را به صورت عمده برای همه کارمندان جمع‌آوری خود بدون شکستن بانک یا نیاز به آموزش پیچیده خریداری کنید.

 

همچنین برای مشاهده اطلاعات انواع ترازوی فروشگاهی کلیک کنید.

 

ترازو دقت فشرده

ترازو مناسب باغ میوه

ظرفیت: 100 گرم تا 5.2 کیلوگرم
خوانایی: 0.001 گرم – 5 گرم
این ترازو در مدل‌های بسیار متنوعی عرضه می‌شود، بنابراین شما می‌توانید بهترین را برای نیازهای خود انتخاب کنید. این ترازو جمع و جور است و دارای یک باتری قابل شارژ است، بنابراین می‌توان آن را آزادانه در اطراف باغ یا تاکستان بدون نگرانی در مورد دسترسی به برق حمل کرد.

ترازوی خرده فروشی محاسبه قیمت


ظرفیت: 1.5/3 کیلوگرم – 15/30 کیلوگرم
خوانایی: 0.5/1 گرم – 5/10 گرم
این ترازوی خرده‌فروشی محاسبه قیمت یک ترازو قابل حمل است که برای وزن کردن میوه‌هایی که توسط مشتریان چیده شده یا در بازار کشاورزان انتخاب شده‌اند عالی است. با سه نمایشگر در جلو و عقب برای وزن، قیمت واحد و قیمت قابل پرداخت، معاملات شما از ابتدا تا انتها سریع و روان است. 100 PLU (جستجوی قیمت) به شما امکان می دهد کدهایی را برای محصولات خاص تنظیم کنید و فراخوانی سریع‌تری را ارائه دهید.

ترازوی نیمکتی 

ترازو نیمکتی
ترازو نیمکتی

ظرفیت: 6 تا 150 کیلوگرم
خوانایی: 2 گرم تا 50 گرم
این ترازوی نیمکتی برای توزین فله یا حتی وزن کردن میوه‌های سنگین‌تر مانند کدو تنبل یا هندوانه مناسب است. با ویژگی چک‌وزن آن، می‌توانید با صفحه‌ نمایش دارای نور پس‌زمینه که رنگ را تغییر می‌دهد، بفهمید که آیا یک جعبه محصول مطابق با پارامترهای از پیش تعیین‌شده شما وزن دارد یا خیر. هنگامی که به دنبال دوام هستید، این مدل، ترازوی میوه مناسب شماست.

 همچنین برای مشاهده اطلاعات قیمت انواع باسکول کلیک کنید.

 

ترازوی ضد آب


ظرفیت: 4 تا 32 کیلوگرم
قابلیت خواندن: 0.1 گرم تا 2 گرم
اگر مرتباً در محیط‌های مرطوب، گرد و غبار یا کثیف کار می‌کنید، ترازوی ضد آب استیل ضد زنگ ممکن است برای شما مناسب باشد. این ترازو دارای استاندارد IP68 برای محافظت 100٪ در برابر نفوذ گرد و غبار و آب است. این امر تمیز کردن، این ترازو را بسیار آسان می‌کند و بهداشت را حفظ می‌کند، که اگر با مواد غذایی سروکار دارید بسیار مهم است. این ترازو از باتری تغذیه می‌کند، بنابراین می‌توان آن را از مکانی به مکان دیگر، هر کجا که نیاز داشت، برد.

 

همچنین برای مشاهده و کسب اطلاعات قیمت انواع باسکول دامکش کلیک کنید.

 

آیا در مورد اینکه کدام ترازو برای شما مناسب است سؤالی دارید؟ خط تلفن ما 02144049328 است یا می‌توانید از چت آنلاین ما استفاده نمایید.

 

منبع: تیم محتوای گروه صنعتی اعتماد