تفاوت باسکول نیسان‌کش و تریلی‌کش

تفاوت باسکول نیسان‌کش و تریلی‌کش

همان تفاوت‌هایی که بین نیسان و تریلی وجود دارد، موجب تفاوت  باسکول جاده‌ای نیسان‌کش و باسکول جاده‌ای تریلی‌کش وجود دارد. نیسان و تریلی هر دو از وسایل نقلیهٔ مخصوص حمل بار هستند. و از آن‌ها برای حمل انواع بار در مکان‌های مختلف استفاده می‌شود.

تفاوت کاربرد باسکول نیسان کش و تریلی‌کش

از نیسان‌ها بیشتر در محیط‌های شهری و روستایی استفاده می‌شود. این ماشین‌ها نسبت به تریلی‌ها بار کمتری حمل می‌کنند. اندازهٔ کوچک‌تری دارند. سرعت بیشتری دارند. هزینهٔ کمتری دارند. و محدودیت‌هایی که بر رفت و آمد تریلی‌ها وجود دارد، برای آن‌ها وجود ندارد. به همین دلیل، نیسان‌ها بیشتر در کارگاه‌های کوچک و کسب و کارهایی که معمولاً با حجم بار کمتر از ده تن سروکار دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. به تبع نیسان، از باسکول نیسان‌کش نیز در چنین محیط‌هایی و برای چنین کاربردهایی استفاده می‌شود. برای آشنایی با باسکول نیسان‌کش کلیک کنید.

تریلی‌ها را کمتر از نیسان‌ها دیده‌ایم. این ماشین‌های عظیم الجثه که غول بی رقیب حمل بار و تشرانزیت در جاده‌ها هستند، بخشی مهم و حیاتی در حمل و نقل تجاری و صنعتی در کشورمان هستند. نسبت به نیسان، حجم بار چند برابری را جابجا می‌کنند. همین موضوع، سبب می‌شود که تریلی، یک گزینهٔ محبوب برای بنادر، اسکله‌های انبارهای بزرگ و کسب و کارهای عظیم باشد. چرا که امکان معاملات بزرگ را فراهم می‌کند. این کار، بدون یک باسکول مناسب که بتواند این حجم از بار را اندازه گیری کند، امکان پذیر نیست. باسکول جاده‌ای تریلی‌کش، برای همین منظور ساخته شده است. با داشتن این باسکول، می‌توانید با هدایت تریلی بر روی سطح آن، وزن بار آن را به سادگی مشاهده کنید. هنگامی که تریلی روی باسکول قرار می‌گیرد، لودسل‌ها فشار وارده را طی یک عملیات دیجیتالی به وزن تبدیل کرده و سپس، نتیجه روی نمایشگر نشان داده می‌شود. برای آشنایی با باسکول تریلی‌کش کلیک کنید.

تفاوت ظرفیت باسکول نیسان‌کش و تریلی‌کش

این مورد، مهم‌ترین و اثرگذارترین تفاوت باسکول نیسان کش و تریلی کش است. این تفاوت، متناسب با تفاوت ظرفیت نیسان و تریلی است. یک باسکول نیسان‌کش، می‌تواند بارهایی با وزن حداکثر ۱۰ تن را توزین کند. در حالی که باسکول تریلی‌کش، بارهایی با حداکثر وزن ۶۰ تن را توزین می‌کند. این موضوع، خود دلیل دیگری است برای تفاوت محل استفاده از هر یک از این باسکول‌ها.

تفاوت قیمت باسکول نیسان‌کش و تریلی‌کش

پیش از این گفتیم که ظرفیت باسکول تریلی‌کش از نیسان‌کش بیشتر است. همچنین، از آن‌ها در مکان‌های بزرگ‌تر و گران‌تری استفاده می‌شود. همین موارد، موجب می‌شود که قیمت باسکول تریلی‌کش هم از نیسان‌کش بیشتر باشد.

ما در گروه صنعتی اعتماد، هر دوی این باسکول‌ها را جهت ارائه به شما عرضه کرده‌ایم. شما می‌توانید از طریق تماس و مشورت با کارشناسان متخصص ما، پاسخ سؤالات خود در خصوص خرید، قیمت، گارانتی و سایر جزئیات مربوطه را دریافت کنید. و سپس، از مسیری مطمئن و مناسب، آنچه می‌خواهید را خریداری کنید.

باسکول تریلی کش