چرا جک پالت؟ معرفی چهار مزیت استفاده از ترازو جک پالت

ترازوهای جک پالت (همچنین به عنوان ترازو لیفتراک،ترازو پالت تراک، ترازو کامیون پالت یا ترازو کامیون پمپاژ نیز شناخته می‌شود) دستگاه‌هایی هستند که برای توزین و حمل و نقل پالت‌ها استفاده می‌شوند. آنها کاربران را قادر می‌سازند تا پالت‌های بزرگ را به طور همزمان وزن کرده و جابه جا کنند. و در زمان صرفه جویی کنند. و حمل و نقل را راحت‌تر کنند. این نوشتار در مورد عملکرد و مزیت های ترازو جک پالت بحث می‌کند. برای مشاهده انواع ترازو، ساخت گروه صنعتی اعتماد، کلیک کنید.

 

ترازو جک پالت چگونه کار می‌کند؟

ترازو جک پالت چگونه کار می‌کند؟
ترازو جک پالت چگونه کار می‌کند؟

 

ترازوی پالت تراک معمولاً برای وزن کردن پالت‌ها قبل از بارگیری آنها در وسیله حمل و نقل استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها همچنین می‌توانند جایگزینی مقرون به صرفه و کارآمد برای ترازو پلت فرم و لیفتراک برای توزین و حمل پالت در اطراف کارخانه، فروشگاه، انبار یا شرکت‌های متوسط ​​باشند.

استفاده از کامیون پمپ ساده است. ابتدا باسکول پالت تراک را روی بار ببرید. سپس، همانطور که با یک پالت تراک معمولی انجام می‌دهید، شاخک‌ها را زیر پالت قرار دهید. و آن را بالا ببرید. هنگامی که پالت را بلند کنید، صفحه نمایش، وزن دقیقی را برای پالت نشان می‌دهد.

 

چهار مزیت ترازوی پالت تراک

۱. صرفه جویی در زمان

هنگام استفاده از ترازوی پالت تراک، کالاها را می‌توان از نقطه A تا نقطه B وزن کرد. این فرآیند زمان بر، قرار دادن کالاها در ترازو سکوی غیر متحرک و حمل آنها به مناطق اعزام را حذف می‌کند.

علاوه بر این، ترازوهای جک پالت نیاز بسیاری از کارمندان را برای انجام بازرسی انبار کاهش می‌دهد. این تا حدودی به دلیل ساده بودن این فناوری است. مانور دادن آن حتی در تنگ‌ترین مکان‌ها با یک دسته بزرگ و قابلیت چرخش بدون محور آسان است. از سوی دیگر، صفحه نمایش‌های LCD قابل توجهی با نور پس زمینه، خوانش ثابتی را ارائه می‌دهند. همچنین، از آنجایی که هیچ مجوز خاصی یا آموزش قابل توجهی برای کار با این تجهیزات مورد نیاز نیست، هر کسی که در یک انبار کار می‌کند ممکن است به سرعت و با خیال راحت به این تکنیک تسلط یابد.

چهار مزیت ترازوی پالت تراک
چهار مزیت ترازوی پالت تراک

 

۲. کارآمدی

ترازوهای جک پالت، شاید بیشتر به دلیل توانایی حرکتی خود شناخته شده باشند. وزن کردن و جابجایی هر چیزی به طور همزمان که با این وسایل امکان پذیر است می‌تواند در زمان صرفه جویی زیادی کند. این امر با ترازوهای پلت فرم غیر متحرک، که علیرغم دقت عالی، در بررسی سهام و سایر کارها زمان بیشتری می‌برد، قابل دستیابی نیست.

گزینه پالت با ترکیب حرکت لیفتراک معمولی با ترازو توزین سنگین، ترکیبی ایدئال را فراهم می‌کند. همچنین، دستگاه‌ها با داشتن باتری قابل شارژ و نگهدارنده انرژی، بسیار کارآمد هستند.

 

۳. قابلیت اطمینان

اگرچه اکثر ترازوهای پالت تراک بیشترین دقت را در توزین ارائه نمی دهند، اما همچنان برای بارهای سنگین قابل اعتماد هستند. این ترازو یکی از قابل اعتمادترین ترازوهای موجود در بازار است.

 

۴. ترازو مدت زیادی دوام می‌آورد

اکثر ترازوهای پالت با مواد و مصالح باکیفیت ساخته می‌شوند تا عمر طولانی توزین دقیق را تضمین کنند.