باسکول آویز جرثقیل – مزایای استفاده از باسکول آویز جرثقیل چیست؟

مزایای استفاده از باسکول آویز جرثقیل چیست؟

 

باسکول چرثقیل
باسکول چرثقیل

باسکول آویز جرثقیل ابزارهای توزین صنعتی منحصر به فردی هستند که مزایای مختلفی برای کاربران خود دارند. این باسکول‌ها می‌توانند کارهای توزین بسیار سنگین را آسان‌تر، سریع‌تر و ایمن‌تر کنند، در حالی که همگی فوق العاده قابل حمل و ذخیره هستند. در این مقاله، ما می‌خواهیم عمیق‌تر به دنیای باسکول‌های آویز جرثقیل بپردازیم و برخی از مزایای اصلی استفاده از آن‌ها را بررسی کنیم.

باسکول آویز جرثقیل چیست؟

قبل از اینکه جلوتر برویم، اجازه دهید ابتدا تعریف کنیم که باسکول جرثقیل دیجیتال چیست. باسکول آویز جرثقیل ابزاری است که می‌تواند به جرثقیل برای بلند کردن اجسام سنگین وصل شود و در عین حال برای وزن کردن جرثقیل نیز استفاده شود. آن‌ها اغلب در ساخت خود سنگین هستند و حداکثر ظرفیت بالایی دارند و آن‌ها را برای محیط‌های سخت‌تر مانند بنادر ماهیگیری، انبارها، کارخانه‌ها، محیط‌های تولید صنعتی و سایت‌های ساخت و ساز مناسب می‌کند.

 برای مشاهده اطلاعات قیمت انواع باسکول کلیک کنید.

 

باسکول آویز
باسکول آویز

مزایای استفاده از باسکول آویز جرثقیل چیست؟

1- طراحی کوچکتر ذخیره سازی آسان‌تر را فراهم می‌کند.
عبارت کوچک و قدرتمند هنگام بحث در مورد ترازوهای جرثقیل به ذهن خطور می‌کند، زیرا علیرغم توانایی باورنکردنی آن‌ها در وزن کردن وسایل بسیار سنگین، در مقایسه با آن‌ها بسیار کوچک باقی می‌مانند. این امر نگهداری ترازوهای جرثقیل را ساده می‌کند زیرا می‌توان آن‌ها را به راحتی برداشت و تقریباً در هر مکانی ذخیره کرد. این باسکول‌ها همچنین فضای بسیار کمتری را نسبت به سایر ترازوهای سنگین با ظرفیت بالا مانند ترازوهای کفی اشغال می‌کنند، بنابراین اگر در محیطی با فضای محدود کار می‌کنید، ترازوهای جرثقیل می‌توانند برای شما مناسب باشند.

 

 

2- حداکثر ظرفیت‌های بالاتر
ترازوهای جرثقیل برخی از بالاترین ظرفیت‌های وزنی را ارائه می‌دهند و به شما امکان می‌دهد حتی سنگین‌ترین موارد را وزن کنید. با وجود این، آن‌ها بسیار دقیق هستند. ظرفیت این باسکول‌ها تا 12 تن نیز می‌باشد.

3- اقلام به شکل نامناسب را وزن کنید
توزین پالت‌ها یا جعبه‌های بزرگ معمولاً کاملاً ساده است و می‌توانید از یک لیفتراک کمک بگیرید، اما اگر چیزی را وزن کنید که شکل نامناسب‌تری دارد، چه؟ با ترازوی جرثقیل، این کار بسیار ساده تر است – به سادگی یک اتصال را وصل کنید و از ترازو برای وزن کردن استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که هر طناب یا وسیله‌ای که استفاده می‌کنید قبل از بلند کردن پایدار و ایمن است. این امر مانورهای ناخوشایند و بالقوه خطرناک کمتری را امکان پذیر می‌کند زیرا وسایل را می‌توان در هر جایی برداشت و وزن کرد، حتی در پشت یک کامیون. با یک ترازو کفی، کاربران باید تلاش کنند تا مورد را روی ترازو قرار دهند، که می‌تواند به ترازو و کاربران آسیب برساند.

باسکول آویز
باسکول آویز

 

4- طراحی قوی و بادوام
اگر ترازویی می‌خواهید که بتواند در محیط‌های سخت مانند کارخانه‌ها، انبارها یا کارخانه‌های کشتی مقاومت کند، باسکول آویز جرثقیل برای شما مناسب است. برخی از ترازوها با محفظه فلزی ریخته‌گری شده مقاوم برای حداکثر حفاظت تولید می‌شوند. همچنین داشتن قلاب‌های فولادی با روکش کروم نیز امری معمول است.

 برای مشاهده اطلاعات باسکول جاده ای کلیک کنید.

 

5- کارهای وزن کشی را ایمن‌تر کنید
یکی از مزایای اصلی استفاده از باسکول آویز جرثقیل دیجیتال این است که آن‌ها اغلب بسیار ایمن‌تر از سایر انواع ترازو هستند، به خصوص در هنگام وزن کردن وسایل واقعا سنگین. خطرات ناشی از حمل و نقل و مانور دادن اقلام دست و پا گیر با باسکول آویز جرثقیل تا حد زیادی کاهش می‌یابد، زیرا می‌توان سوژه‌ها را در هر جایی برداشت و وزن کرد. در طول فرآیند توزین، نمایشگرهای بزرگ خوانا به کاربران این امکان را می‌دهند که از سوژه برجسته دورتر بایستند.

باسکول چرثقیل
باسکول چرثقیل

6- آسان برای استفاده
باسکول‌های آویز جرثقیل معمولاً برای استفاده بسیار راحت هستند و فقط ویژگی‌های اساسی مورد نیاز برای توزین را ارائه می‌دهند. این نکته آن‌ها را به گزینه‌ای ارجح برای کاربرانی تبدیل می‌کند که مایلند فقط اقلام را وزن کنند، بدون نیاز به ویژگی‌هایی مانند چک وزن، شمارش قطعات یا توزین درصد.

 برای مشاهده اطلاعات ترازوی فروشگاهی کلیک کنید.

 

7- در زمان حمل و نقل صرفه جویی کنید
حمل و نقل کالاهای سنگین می‌تواند زمان بر باشد و اغلب به این معنی است که شما باید کالای خود را به ترازو بیاورید. با باسکول آویز جرثقیل می‌توانید به راحتی ترازو را به وسیله‌ای که نیاز به وزن کردن دارد بیاورید و زمان حمل و نقل را تا حد زیادی کاهش دهید. یکی دیگر از ویژگی‌های راحت این است که کاربران می‌توانند یک سوژه را در حین وزن کردن بلند کرده و حمل کنند که برای حمل اقلام از کشتی‌ها یا کامیون‌ها مفید است.

 

منبع: تیم محتوای گروه صنعتی اعتماد